Tanie podróżowanie — recepta na produktywność

Dzisiejszy artykuł będzie krótszy niż zwykle. Chciałem jak najszybciej podzielić się z Tobą dobrą informacją, więc nie było czasu na długi wpis.

Większość osób kojarzy produktywność z wyznaczaniem i realizacją celów, tworzeniem dobrych nawyków czy po prostu oszczędzaniem czasu. Wyjątkowo często zapominamy jednak o jednym elemencie, jakim jest odpoczynek. 

Nie można wiecznie pracować, ponieważ każdy z nas potrzebuje naładować swoją życiową baterię. Tak jak ładujesz telefon, tak samo musisz naładować samego siebie. Szczególnie że coraz więcej z nas pracuje codziennie jak maszyna. Zapominamy o tym, że jesteśmy tylko ludźmi. Zaczynamy traktować odpoczynek jako stratę czasu.

Każdemu jednak z nas jest on bardzo potrzebny. Brak relaksu przekłada się na problemy zdrowotne, większe wahania nastrojów czy problemy w pracy. Przemęczone osoby częściej popełniają błędy.

 

 

Co ciekawe więcej godzin w pracy, nie oznacza wcale większej wydajności. Udowodnił to między innymi John Pencavel, który jet profesorem ekonomii na Uniwersytecie Stanforda w USA. Z jego badań wynika, że osoby pracujące 56 godzin tygodniowo są tak samo produktywne, jak pracownicy pracujący 70 godzin tygodniowo.

Mam nadzieję, że w kilku zdaniach przekonałem Cię do tego, że warto brać więcej urlopu. Jest jedno ALE. Podróże zazwyczaj dużo kosztują.

Faktem jest, że wycieczki za granice nie są tanie. Dlatego mam dla Ciebie rozwiązanie. 

Poniżej krótka instrukcja jak kupić bilet lotniczy za trochę powyżej 30 złotych.

1.       Wchodzisz na stronę Ryanair-a.

2.       Wybierasz na górze zakładkę zaplanuj.

3.       Następnie wybierasz wyszukiwarka niskich cen.

4.       Wybierasz budżet poniżej 79 złotych.

5.       Cieszysz się, że za chwilę polecisz do Rzymu za 34 złotych.

Mam nadzieję, że ten wpis był dla Ciebie wartościowy.

Nie wiadomo jak długo takie ceny się utrzymają, więc warto to wykorzystać. Spokojnej podróży! Daj znać w komentarzu, gdzie się wybierasz. 🙂

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 4 Średnia: 5]
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Basia
Basia
3 lat temu

Dzięki za przydatne info, trzeba lecieć!

Archi
Archi
2 lat temu

wooow!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x